16 KARAT ROSE GOLD

 • 16 KARAT ROSE GOLD

  9995
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  16 KARAT ROSE GOLD

  DESIGNER SKIN

  Gamintojas
 • 16 KARAT ROSE GOLD
  Kai matai pasaulį pro rožinius akinius, viskas, kas blizga, yra auksas! Medžioklė baigėsi... jūsų ieškomas lobis yra ranka pasiekiamas, o 16X Dazzling Splendor Bronzer, sumaišytas su patobulintu Defiance™ įdegio kompleksu, pažymi vietą. Palikite juos apsvaiginti su itin rafinuotu auksu, kuris suteikia blizgantį spindesį, kurį gali suteikti tik grynas auksas. Įgykite auksinės valandos spindesį nuo galvos iki kojų su Rose Gold Radiance ir spindėkite kaip deivė. Visiems patinka švytėjimas, todėl lygiu iki 16 karatų rožių aukso™.
  Defiance™ įdegio kompleksas buvo meistriškai sukurtas ir patobulintas patyrusiems įdegio gamintojams, naudojant optimizuotą natūralių bronzantų, melaniną aktyvinančio peptido, DHA ir eritrulozės mišinį, kad iš karto suteiktų spalvą, būtų sukurta esama spalva ir padėtų įveikti jūsų įdegio plynaukštę.
  Rose Gold Radiance naudoja rožių ekstraktą su glicerinu, kad padėtų pritraukti ir išlaikyti drėgmę odoje, kad būtų drėkinama ir ilgiau išliekantys spalvos rezultatai.
  Stebuklai, nepaisantys amžių, hialurono rūgštis, kofeinas ir kolagenas kartu padeda padidinti odos elastingumą, tonusą ir išlaikyti odos drėkinimą, kad oda būtų lygi, švelni ir jaunatviškesnė.
  „Gold of Pleasure Oil“ sudėtyje yra daug omega-3 riebalų rūgščių, kurios padeda odai išlikti lygi ir spindinti, o „Ultra-Refined Gold“ atspindi ir išsklaido šviesą, kad sumažintų odos trūkumus.
  Be parabenų

  Kvapas: Auksinis obuolys